Kniha návštev

Dátum 25.06.2010
Vložil Illéšová
Titulok Poďakovanie

S blížiacim sa koncom školského roka 2009/2010 by som sa chcela poďakovať všetkým trom p. učiteľkám z triedy medvedíkov za ich trpazlivosť, lásku k našim deťom. Pripravili nám mnoho krásnych programov s našimi malými detičkami a iste to nebolo ľahké.
Chcela by som im tiež popriať príjemné prežitie letných prázdnin.

Vložil P.učiteľka Vaškova
Titulok Re:Poďakovanie

ďakujem veľmi pekne za vašu pochvalu, aj za pekne prianie. Tiež prajem príjemné prežitie leta,veľa slnka a oddychu.

Vložil uč.Hokszova
Titulok Re:Poďakovanie

Mila mamička, potešilo ma, že ste do pochvaly zaratali aj mna, aj ked som žial ten druhy polrok už s detickami byt nemohla. ale dufam, ze sa do skolky coskoro vratim a vynahradim to detom, lebo ich velmi rada.
Laurike prajeme krasne prázdniny

Dátum 24.06.2010
Vložil Gerenyiová N.
Titulok p.učiteľky

Nakoľko sa už pomali skončí tento školský rok, by som sa Vám úprimne chcela poďakovať za Vašu šikovnú, tvorivú... prácu. Moja dcérka navštevuje prvý rok MŠ a som veľmi rada, že má také tety, ktoré majú naozaj k malým detičkám toľko trpezlivosti, pochopenia a lásky. :)

Vložil Učiteľlka Vaškova
Titulok Re:p.učiteľky

Ďakujem vám veľmi pekne za milé slová a pochvalu.

Dátum 11.05.2010
Vložil Denisa
Titulok Deň matiek

V mene všetkých rodičov, by som sa chcela poďakovať pani učitelkám z triedy veveričiek Eleonóre Kovácsovej a Magdalene Czetoovej, ktoré na deň matiek, nacvičili krásny dojímavý program s deťmi. Tety naše bolo to veľmi krásne! Patrí Vám veľké ĎAKUJEME!!!

Dátum 01.06.2010
Vložil mamicka M.
Titulok Re:Deň matiek

neviem, mila Denisa, co by ste potom povedali, keby ste videli aj program pani ucitelky Erzsiky z triedy medvedikov....klobuk dole pred p.ucitelkou, ze sama zvladla taky perfektny program s tak malými deťmi.

Dátum 23.02.2010
Vložil Adriana z bambulkova
Titulok web.

Dobrý deň,dovoľte mi aby som Vám predstavila web. stránky materskej školy na Komenského ulici v Seredi. Web stránky máme dve, jednu len pre MŠ Komenského v Seredi /www.bambulkovo.blog.cz/
Druhá web stránka našej MŠ je vytvorená aj pre elokované triedy na uliciach Komenského,Jesenského, Murgašovej,Podzámskej ul. /www.mskomenskehosered.blog.cz/.

Ak by ste mali čas nakuknúť ku nám na našu web.stránku, budeme len radi. Druhá web.stránka našej školy s naším oficiálnym názvom je nová,preto tam nemáme ešte veľa prác,ale postupne ju budeme dopĺňať. Dúfam,že u nás nájdete nejaké inšpirácie pri tvorbe s deťmi.
S pozdravom Adriana Bašová učiteľka MŠ Komenského Sereď
Tvorca a administátor blogov

Dátum 04.11.2009
Vložil mamka
Titulok super

velmi dobre urobena internetova stránka, chvalabohu sme dosli aj ktomu! Som rada a paci sa mi to!

Dátum 07.10.2009
Vložil mamička
Titulok výborné

Chvála patrí všetkým učiteľkám na tejto škôlke za ich prácu s deťmi a že stíhajú aj takúto peknú stránku realizovať a viesť.

Vytvorte si web stránku zdarma!Webnode