Kniha návštev

je to pekne ale ja sa nehram stakim ani nemam ale čemat mačku zlatu
dakujem za obraz sa pačikdakujem pekne

je to pekne ale ja sa nehram stakim ani nemam ale čemat mačku zlatu
dakujem za obraz neto sa pačikdakujem pekne

je pekne

Dátum 05.06.2012
Vložil Anetta
Titulok Info

Dobrý deň. Ja sa len chcem spýtať, či je to pravda, že sa sťahujete od septembra do priestorov ZŠ.Bolo by to super!!!!! Ďakujem

Dátum 17.08.2012
Titulok Re:Info

školka sa ma stahovať? ved sa nič nerobi, asi to pravda nie je. podla mna to ma viac nevyhod ako vyhod, a hlavne pre nase deti.

Dátum 23.08.2012
Vložil Anetta
Titulok Re:Re:Info

Naše deti by boli aspoň v zime v teplúčku a nie v tých studených triedach. aj v iných dedinách sú škôlky a školy spolu a rodičia sa nesťažujú.aké sú podľa Vás tie nevýhody?

Dátum 23.08.2012
Titulok Re:Re:Re:Info

nemali by tam taky dvor ako teraz, ako by poriesili socialne zariadenia? toalety?azda by chodili medzi velke deti? a jedalen? viete si to predstavit, ako jedia male deti spolu s deviatakmi?a ako by sa 3xdenne museli do tej jedalne presuvat cez dlhe chodby? o spalnicke a klude pri spani ani nehovorim, ved v tej skole je stale hluk, zvoni na hodiny, myslim si ze je to nezmysel, ci?.....

Dátum 11.03.2012
Titulok pripomienka

Dobrý deň. Stránka je pekná, len škoda že pani učiteľka nemá čas a nie je aktualizovaná. Snažte sa to napraviť.

Dátum 16.04.2012
Vložil HOKSZOVA
Titulok Re:pripomienka

ANKA, SOM RADA, ZE MATE NA TO TAKY NAZOR....VIETE,CAS SA NAJDE NA VSETKO, CO CLOVEK CHCE, A V COM JE ESTE K TOMU AJ POCHVALENY. PRETO VAM DAKUJEM ZA POCHVALU, SKODA, ZE MNOHI DALSI SI TO NECENIA!
UVIDIM, CO MOZEM UROBIT

Dátum 20.12.2010
Vložil Beáta
Titulok Vianočný program

Ďakujem veľmi pekne, za krásne pripravený vianočný program v triede predškolákov. Aj tvorivá dielňa bola super. Chcem sa poďakovať tete Norike, a tete Magde za trpezlivosť. Prajem krásne Vianoce a šťastný Nový rok.

Tvorba webu zdarmaWebnode